NAVİGASYONCUNUZ

NAVİGASYON & TABLET TAMİR MERKEZİ

mxq smart box rom yüklendİ.

    Bize gönderilen MSQ Smart Box cihazı hiçbir şekilde açılmıyordu. Gerekli müdahaleler yapıldı ve orjinal fabrika yazılımı cihaza yüklendi. Kontrolleri yapılıp bütün fonksiyonlarının çalıştığı görüldü. Sahibine kargo yapıldı ve gönderildi.      


      

VMAXX SLİMPAD 7 INCH ROM YÜKLEME

   Bize gönderilen Vmaxx Slimpad 7 inch tablet açılış ekranında takılıp kalıyordu. Gerekli yazılımı yüklendi. Cihaz çalışır vaziyete getirilip, son kontrolleri yapıldı. Sahibine kargo ile gönderildi.
M8S SMART BOX ROM YÜKLENDİ

     M8S Smart Box cihazı, bize gönderildiğinde hiç çalışmıyor, ışığı  bile yanmıyordu. Cihaza orjinal fabrika yazılımı yüklendi. Çalışırlığı ve diğer fonksiyonları test edildi. Kontrolleri yapıldı. İşlem sonucunda, ürün sahibine kargo yapılıp gönderildi.


    

      X2 SMART BOX ROM YÜKLENDİ.

  Müşterimizin X2 Mini Pc cihazı arızalanmış ve bize şehir dışından geldiğinde hiç açılmıyor ve sadece lambası yanıyordu. İlk başta hiçbir tepki vermiyordu. Gerekli işlemler sonucunda, cihaza orjinal firmware yüklenmiştir. Ayarları yapılmış, test edilmiş ve sahibine şehir dışına kargosunu yaparak teslim edilmiştir.


   


   

NAVİGASYON CİHAZLARINA ÖZEL MENÜLER

  Elinizde bulunan navigasyon cihazlarınıza, özel, kullanışlı ve kaliteli menüler hazırlanır. Bu ne demektir. Cihazınıza birden fazla navigasyon yazılımı yüklenir yada aynı tablet bilgisayar gibi ofis yazılımlarından, video oynatıcılara kadar, mp3 çalarlara kadar bir çok uygulamayı kurup çalıştırabilmenize olanak sağlar.  

navitech OTO teyplerde gps loADING HATASI

   Navitech marka Double oto teyplerde bir anda oluşan "GPS Loading..." hatasını gideriyoruz. Navi tuşuna bastığınızda beyaz ekranda bu yazı yazar ve o şekilde takılı kalır. Bu sorunu çözüyoruz. Bu arıza genelde navitech teyplerin GRD serilerinde görülür. Bu arıza bazı işlemlerin yapılmasını gerektirir. Yanlış uygulama cihazınızın tamamen susmasına sebep olur. Cihazlarınızı, merdiven altı tabir ettiğimiz kişilere teslim ederek denek durumuna sokmayınız. Deneyimli kişi ve ustalardan vazgeçmeyiniz.


   


    

QUANTUM94 3g tablete rom yüklendİ

QUANTUM94 3G Tablet İstanbul' dan geldiğinde hiç açılmıyor ve birden fazla bilinçsiz tamirci tarafından aşırı kurcalanmış olarak geldi. Cihaza en güncel yazılım yüklendi ve çalışır hale getirildi. Sahibine tekrar kargo yapılarak geri gönderildi.   


   ANDROID mİnİ pc cİhazına rom yüklendİ.

     Günümüzün revaçta olan cihazlarından biri olan Android tabanlı Smart Box cihazlarından biri, tarafımıza arıza yapmış olarak gönderildi. Bu cihazlar biliyorsunuz, lcd led televizyonlarınıza smart yani internet ve tablet bilgisayar özelliği kazandırıyor. Ve tabii ki bu cihazlarda da android yazılımı mevcut. Bize gelen cihaz hiç açılmıyordu. Rom yüklemesi yaparak çalışır vaziyete getirdik. Cihazı paketleyip kargo yapıp sahibine gönderdik.    
ANDROİD TABANLI 7 INCH GPS TAMİRİ

    Android tabanlı 7 inch ekrana sahip GPS cihazı bize şehir dışından geldiğinde, açılmıyor ve android yazısında kalıyordu. Bilinçsiz ve kendini tamirci sanan kişiler çok fazla kurcaladığından dolayıda, flash kendisini korumaya almış. İtinalı bir çalışma sonucu, bu cihaza rom yüklemesi yapılabilmiş ve çalışması sağlanmıştır. Cihaz tekrar ambalajlanarak sahibine kargosu yapılmıştır.


   


   MEDIATEK 912 CİHAZA ROM YÜKLENDİ


    Cihaz, bize gönderildiğinde hiç açılmıyordu. Şarj lambası bile yanmıyordu. Kendi yöntemlerimizle cihaza fabrika yazılımı yüklendi ve cihaz tekrar açılır duruma geldi. Cihaz kontrolleri yapıldıktan sonra müşterimize tekrar kargo ile gönderildi.
   


   Mediatek 918d cİhaza rom yüklendİ

    Mediatek tabanlı 918D ailesine ait cihaz hiç açılmıyordu. Fabrika yazılımı yüklenerek cihaz çalışır duruma getirildi. Cihaz müşterimize kargo yoluyla tekrar gönderildi.     

7 INCH KAYAN MENÜLÜ CİHAZA ROM YÜKLENDİ       Resimdeki 7 inch cihaz bize geldiğinde hiç açılmıyor, şarj lambası bile yanmıyordu. Hassas müdahelemizle, cihaza fabrika yazılımı yüklenmesi gerçekleşmiştir. Cihaz faal duruma getirilmiş, kargo ile sahibine gönderilmiştir.  

Pİranha marka cİhazlara ROM yükleme

    Çok sık arıza gösteren Piranha marka cihazlarınız açılmıyorsa, yada kilitlenip kalıyorsa fabrika yazılımı yüklüyoruz. Bütün modellerine, özellikle Leon ve pathfinder modellerine güvenli bir şekilde yazılım yüklüyoruz.


  

7 inch Medİatek cİhaza ROM yükleme

   7 inch ekrana sahip, Mediatek işlemcili bu cihaz bize geldiğinde hiç açılmıyor, şarj lambası dahi yanmıyordu. Fabrika yazılımını yükledik, şu an faal bir şekilde çalışmaktadır.


  

BLAUPUNKT CİHAZLARIN TÜRKÇELEŞTİRİLMESİ   Blaupunkt marka navigasyonlara, Türkçeleştirme ve navigasyon yazılımı atılır.


Uygulanabilir modeller :

Lucca 3.3

Lucca 3.4

Lucca 3.5 / 3.5B

Lucca 5.2

Lucca TP110

Lucca Turkei

TravelPilot 100

TravelPilot 300

TravelPilot 500

TravelPilot 700
      

TABLET ROM YÜKLEME

   Android işletim sistemine sahip, 6", 7", 8", 8.9", 10" ekranlara sahip, başta Samsung, Htc, Motorola olan ve çin menşeli marka ve model cihazlarınıza, rom ( fabrika yazılımı ) yüklemesi, program paket yüklemesi, navigasyon yazılımı yüklemesi, topografik ve deniz haritası yüklemesi yapılır. Pil değişimleri yapılır.


   

ONLİNE YÜKLEME

   Online yazılım yüklemesi yapıyoruz. İnternet üzerinden, uzaktan yardım programlarıyla yükleme, güncelleme ve aktivasyon işlemlerini yapıyoruz. İşlem için bizi gün içi arayınız.
İletişim numaramız : 0507 201 80 58


Copyright Efatech Gps © 2016. All Rights Reserved.

Bu site en son 17.01.2016 tarihinde güncellenmiştir.